Skoči na glavno vsebino

Ni ga čez lepše presenečenje, kot ko te obiščejo tvoji dragi mlajši prijatelji iz vrtca. In to v naši šolski telovadnici! Veselje je bilo nepopisno, ko so v torek, 19.9.2023 naše prvošolčke z obiskom presenetili otroci najstarejše skupine iz vrtca. Skupaj so se družili v telovadnici in izvedli šolsko uro športa, ki je tako za male šolarčke, kot za vrtečjake bila še posebej zabavna. Najprej so se ogreli in svoje srčke spravili v pogon z lovljenjem po telovadnici. Potem je bilo treba seveda še pretegniti vse mišice ob gimnastičnih vajah, pri katerih so vsi z veseljem sodelovali. Glavni in najbolj zabavni del urice pa je bil seveda poligon z različnimi orodji in pripomočki. Vse naloge so otroci pogumno in z navdušenjem izvedli, še posebej pa so uživali na trampolinu. Kakor vse, kar je lepo, je seveda skupna urica prehitro minila, a dogovorili smo se, da se kmalu spet srečamo na skupnem druženju. Še posebej hvala Nini in ostalim vzgojiteljicam vrtca za super druženje!

razredničarka Manuela Jaušovec

Dostopnost