Skoči na glavno vsebino

Nekaj dni pred pričetkom jesenskih počitnic so bili prvošolci OŠ Veržej sprejeti v Šolsko skupnost. Dopoldne so se s pesmicami, deklamacijami, dramatizacijo in plesom predstavili učencem razredne stopnje. Z nastopom so pogumno in prisrčno pokazali kar so se že naučili. Program so s prijetnimi zvoki Orffovih inštrumentov popestrili še učenci glasbenega krožka. Prvošolčki so skupaj s predstavnico Šolske skupnosti povedali zaobljubo in prejeli priznanje.

Popoldne so se prvošolčki ponovno zbrali in se s programom predstavili še staršem, babicam, dedkom, tetam in še komu. Ob pričetku jih je pozdravila in nagovorila ravnateljica, ga. Marija Ferenc. Po predstavljenem programu in povedani zaobljubi jih je predstavnica Šolske skupnosti Lara Kavaš v imenu vseh učencev šole sprejela med čisto prave šolarje. Ob prejemu darilc so prvošolčki ponosno zaključili svoj prvi nastop v šoli. Sprejem se je končal s prijetnim druženjem in pogostitvijo.

Klavdija Krajnc, prof.,
učiteljica 1. r

Dostopnost