Prvi šolski dan

Drage učenke, dragi učenci!

Prvi dan pouka bo v petek, 1.9.2017. Zberemo se ob 8. uri pred glavnim vhodom v šolo.

Prvošolci!

Po uvodnem skupnem pozdravu ravnateljice se bomo skupaj s starši odpravili v učilnico 1. razreda. Spoznali se bomo, ustvarjali in igrali. Prvi šolski dan bomo zaključili po šolski malici (ob 10. uri).  S seboj prinesite šolsko torbo s šolskimi potrebščinami.

Učenci od 2. do 9. razreda!

Po uvodnem delu bo prvo šolsko uro razredna ura, nato bo sledil pouk po urniku (do 11.30), ki bo objavljen na spletni strani šole.
Prvi šolski dan bo potekalo tudi že jutranje varstvo od 6. ure naprej in podaljšano bivanje do 15.40, prav tako bo organizirana prehrana učencev – malica in kosilo, na katerega se učenci prijavijo do 9. ure.

Želimo vam lepe zadnje počitniške dni ter čim bolj uspešno in zanimivo novo šolsko leto!

Objavljeno: 25. avgust 2017, od: Sašo Hladen