Skoči na glavno vsebino

Spoštovani!

V petek, 17.9.2021 ob 16.uri, bo potekala na šolskem igrišču slavnostna prireditev ob otvoritvi celovite energetske prenove šolske in zavodske zgradbe.

V skladu z zahtevami NIJZ vas obveščamo, da bomo vse obiskovalce prireditve popisali. Prav tako moramo preveriti ali obiskovalec prireditve izpolnjuje pogoj PCT. Da bomo pravočasno lahko začeli s programom, vas prosimo, da pridete na prizorišče 20 min pred prireditvijo, na kateri nas bo pozdravila tudi ministrica za šolstvo in šport, dr. Simona Kustec.

V izogib slabi volji, vas vljudno prosimo, da imate dokazilo o izpolnjevanju pogojev PCT s seboj, saj brez njega ne boste mogli vstopiti na prireditveni prostor, prav tako si ne boste mogli ogledati notranjosti šole.

Z željo, da ostanemo zdravi, vas prijazno pozdravljamo in se veselimo petkovega druženja!

                                                                                                             Vodstvo in zaposleni OŠ Veržej

Dostopnost