Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, dragi učenci!

Zaradi poslabšanja epidemioloških razmer je Vlada RS sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov.  Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je v skladu s pristojnostmi izdala sklep, da se zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS CoV-2 jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.

Kako bo potekal pouk po izteku počitnic, zaenkrat še ni znano. Takoj ko bomo dobili informacije o tem, vas bomo obvestili.

Dragi učenci, želimo vam, da podaljšane počitnice preživite čim lepše. Izkoristite ta čas za prijetne sprehode v naravo, preberite kakšno zanimivo knjigo in se čim več družite s svojimi najdražjimi, kajti čas, preživet s svojimi najdražjimi, je neprecenljiv. Predvsem pa pazite na svoje zdravje!

 

 

Dostopnost