Področni prvaki v badmintonu – ekipno

Objavljeno: 25. marec 2019, od: Sašo Hladen
Področni prvaki v badmintonu – ekipno

V sredo 20.3.2019 je bilo v Lendavi področno prvenstvo v badmintonu – ekipno. Za našo šolo so igrali: Nuša Senčar, Maša Škrget, Nejc Klemenčič in Jure Jureš. Učenci naše šole so v skupinskem delu osvojili prvo mesto brez izgubljenega seta. V polfinalu so premagali učence iz OŠ Križevci. V finalu pa so bili boljši od učencev iz OŠ Murska Sobota 3, ter se tako uvrstili na državni finale v Medvode.

Preberi celotno novico

Javni poziv za prodajo stanovanj

Objavljeno: 25. marec 2019, od: Sašo Hladen

Javno zbiranje ponudb za prodajo nepremičnine – stanovanja z ID znakom: 234 35 4, posamezni del št. 4 v stavbi št. 35 k.o. 234 – Veržej (ID 5553203). PRENESI: Javni poziv 1/3
Javno zbiranje ponudb za prodajo nepremičnine – stanovanja z ID znakom: 234 35 3, posamezni del št. 3 v stavbi št. 35 k.o. 234 – Veržej (ID 5553202). PRENESI: Javni poziv 2/3
Javno zbiranje ponudb za prodajo nepremičnine – stanovanja z ID znakom: 234 35 6, posamezni del št. 6 v stavbi št. 35 k.o. 234 – Veržej (ID 5553205). PRENESI: Javni poziv 3/3

Objavljeno: 22. marec 2019, od: Sašo Hladen
Šola v naravi 5. razred

Vožnja s kanuji po reki Dravi je lepa izkušnja, ki bo ostala vedno v spominu na šolo v naravi.

Objavljeno: 21. marec 2019, od: Sašo Hladen
Šola v naravi 5. razred

Šola v naravi ponuja veliko različnih dejavnostih, ob katerih se naučimo kaj novega in zanimivega. Lokostrelstvo je ena izmed novih izkušenj, ki smo jo pridobili.

Spoznali smo, da je tudi gozd lahko učilnica. Gradili smo bivake in opazovali in raziskovali rastline.

Medobčinski prvaki v malem nogometu

Objavljeno: 21. marec 2019, od: Sašo Hladen
Medobčinski prvaki v malem nogometu

V četrtek, 14.3.2019, je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v malem nogometu za mlajše učence. Udeležili so se ga tudi učenci naše šole. Za našo šolo so igrali: Patrik Sunko, Niko Osterc, Žiga Švab, Lan Legen, Aljoša Volavc, Štefan Šarkezi, Mark Kegelj in Jan Švab. Prvi naš nasprotnik so bili učenci iz OŠ Križevci, tekma se je končala z rezultatom 0:0. V drugi tekmi so učenci naše šole premagali učence iz OŠ Razkrižje z rezultatom 1:0 (strelec: Niko Osterc). V polfinalu so naš nasprotnik bili učenci iz Stročje vasi. Redni del tekme se je končal z rezultatom 0:0, po izvajanju kazenskih strelov pa so zmagali učenci iz OŠ Veržej z rezultatom 3:2 (strelci: Štefan Šarkezi, Žiga Švab in Niko Osterc). V finalu so naš nasprotnik bili do takrat še ne premagani učenci iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera. Po borbeni in disciplinirani igri so učenci naše šole zmagali z rezultatom 2:0 (strelec: Štefan Šarkezi 2x ). Tako so učenci iz OŠ Veržej osvojili prvo mesto na medobčinskem prvenstvu in se uvrstili na področno prvenstvo v Mursko Soboto. Tekmovalo je šest ekip iz šestih različnih šol.

Objavljeno: 19. marec 2019, od: Sašo Hladen
Šola v naravi 5. razred

Zabavali smo se z letečim krožnikom in izdelovali vetrokaze. Imamo se lepo. Lep pozdrav petošolci z učiteljico

Območno tekmovanje iz znanja geografije

Objavljeno: 06. marec 2019, od: Sašo Hladen
Območno tekmovanje iz znanja geografije

Na OŠ Veržej je v sredo 6.3., potekalo 24. območno tekmovanje iz znanja geografije. Udeležilo se ga je 45 učencev od 6. do 9 razreda, iz 18. osnovnih šol Pomurja. Učenci so tekmovali v dveh kategorijah: teoretičnem in terenskem znanju geografije. OŠ Veržej sta zastopala Alja Flinčec iz 7.a in Rene Raj iz 8.a. razreda, pod mentorstvom učiteljice Jasne Poljanec.

Preberi celotno novico

Zimska šola v naravi (4. dan)

Objavljeno: 28. februar 2019, od: Sašo Hladen

Zimska šola v naravi (3. dan)