Objavljeno: 17. september 2018, od: Sašo Hladen

Področni prvaki v odbojki na mivki

Objavljeno: 14. september 2018, od: Sašo Hladen
Področni prvaki v odbojki na mivki

V ponedeljek 10.9.2018 je bilo v Beltincih področno prvenstvo za starejše učence v odbojki na mivki. Za našo šolo so na tekmovanju igrali: Jure Jureš, Rene Brunec, Timotej Prelog in Nik Legen. Prvo tekmo so igrali proti učencem iz OŠ Murska Sobota 1 in zmagali z rezultatom 2:1. V drugi tekmi so z rezultatom 2:0 premagali učence iz OŠ Beltinci. V tretji tekmi so bili naš nasprotnik učenci iz OŠ Radenci, katere so prav tako premagali z rezultatom 2:0. V zadnji tekmi pa so z rezultatom 2:1 premagali učence iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera. Tako so učenci naše šole osvojili prvo mesto brez izgubljene tekme, ter se v uvrstili na državni polfinale. Ponovno smo dokazali, da se najboljša osnovnošolska odbojka na mivki v Pomurju igra prav na OŠ Veržej. Preberi celotno novico

1. roditeljski sestanek

Objavljeno: 13. september 2018, od: Sašo Hladen

Spoštovani starši!

Vabimo vas na 1. skupni roditeljski sestanek, ki bo v ponedeljek, 17. septembra 2018, ob 17. 30 v avli osnovne šole.

Dnevni red:

1. Uvodni pozdrav
  2. Poročilo o realizaciji LDN za šolsko leto 2017/2018
  3. Predlog LDN za šolsko leto 2018/2019 – organizacija pouka
  4. Razno

Po končanem skupnem roditeljskem sestanku bodo razredni roditeljski sestanki.

Vljudno vabljeni! Preberi celotno novico

(popravljen) Urnik za šolsko leto 2018/19

Objavljeno: 31. avgust 2018, od: Sašo Hladen
(popravljen) Urnik za šolsko leto 2018/19

Urnik velja od 3. 9. 2018 (posodobljen 10. 9. 2018)

Obrazec za spremembo podatkov

Objavljeno: 29. avgust 2018, od: Sašo Hladen

V skladu z Zakonom o osnovni šoli (UL RS, št. 12/96), Pravilnikom o dokumentaciji v osnovni šoli (Ur. l., št. 59/08) in Pravilnikom o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja (Ul. L., št. 80/04 in 76/08) v šoli zbiramo in hranimo osebne podatke otrok in staršev (ime, priimek in naslov prebivališča otroka in staršev, državljanstvo otroka: datum, kraj in država rojstva ter spol otroka; EMŠO otrok, kontaktni naslov, telefonsko številko ali naslov elektronske pošte osebe, ki je dosegljiva delavcu šole v času otrokovega bivanja v šoli ter zdravstvene posebnosti otroka, ki so nujne za učenčevo varnost in delo z učencem).

Podatke ste nam starši posredovali na vpisnem listu otroka ob vstopu v šolo in na začetku šolskega leta, spremembe osebnih podatkov pa ste nam dolžni javiti najkasneje v 7 dneh od nastanka spremembe.

Prosimo vas, da v primeru sprememb osebnih podatkov izpolnite spodnji obrazec in ga oddate v tajništvu šole. V šoli bomo spremembe vnesli v evidence učencev šole, v oddelčno dokumentacijo in v evidence o računovodstvu.

PRENESI: Obrazec za spremembo podatkov

Prvi šolski dan

Objavljeno: 27. avgust 2018, od: Sašo Hladen

Prvi šolski dan

Drage učenke, dragi učenci!

Prvi dan pouka bo v ponedeljek, 3.9.2018. Zberemo se ob 8. uri pred glavnim vhodom v šolo.

Prvošolci!

Po uvodnem skupnem pozdravu ravnateljice se bomo skupaj s starši odpravili v učilnico 1. razreda. Spoznali se bomo, ustvarjali in igrali. Prvi šolski dan bomo zaključili po šolski malici (ob 10. uri).  S seboj prinesite šolsko torbo s šolskimi potrebščinami.

Učenci od 2. do 9. razreda!

Po uvodnem delu bo prvo šolsko uro razredna ura, nato bo sledil pouk po urniku (do 12.20), ki bo objavljen na spletni strani šole.
Prvi šolski dan bo potekalo tudi že jutranje varstvo od 6. ure naprej in podaljšano bivanje do 15.40, prav tako bo organizirana prehrana učencev – malica in kosilo.

Želimo vam lepe zadnje počitniške dni ter čim bolj uspešno in zanimivo novo šolsko leto!

Ustvarili smo – dosegli smo 2017/18

Objavljeno: 10. julij 2018, od: Sašo Hladen