Obisk iz Logatca

V soboto, 11. maja, so OŠ Veržej obiskali učenci in učitelji OŠ 8 talcev iz Logatca. Želeli so nam predstaviti film o Vranji in Skedneni jami in film o Logatcu. Filma sta nastala v okviru projekta Pogum, v katerega so vključeni. Učenci in učitelji naše šole že leta obiskujemo kraške jame na robu Planinskega polja. Obisk Logatčanov smo tako vzeli kot priložnost, da jim razkažemo kulturne znamenitosti Veržeja in jih popeljemo skozi naše bisere narave ob mrtvicah reke Mure.

Povezava do fotogalerije -> TUKAJ!

Objavljeno: 24. maj 2019, od: Sašo Hladen

e-pošta: info@os-verzej.si in viz.verzej@guest.arnes.si