Nogometaši 5.r OŠ VeržejV četrtek, 13. 4. 2023, je na OŠ Stročja vas potekalo medobčinsko tekmovanje iz malega nogometa,  za učence letnik 2012 in mlajše. Turnirja se je udeležilo 6 šol iz UE Ljutomer. Razporejeni smo bili v dve skupini po tri.

OŠ Veržej je igrala skupaj z OŠ Ljutomer, katere smo premagali 2:0 in z OŠ Cezanjevci, s katerimi smo zmagali 5:0.

V finalu smo se pomerili z domačini iz Stročje vasi. Kljub glasnemu navijanju za domačo šolo, so učenci OŠ Veržej ostali zbrani in prepričljivo zmagali z 1:0 in zmaga ni bila vprašljiva. Kljub slabemu vremenu je sladoled še kako prijal.

Za OŠ Veržej so nastopali: David Hederič, Aljaž Rautar, Vito Lipovec, Luka Kavaš in Lukas Rojnik.

Pohvaliti je potrebno vse igralce, saj so pokazali vse vrline nogometa, ki so se jih naučili v domačem klubu NK Veržej in upoštevali vse moje nasvete, kako igrati.

Čestitke fantje!

Učitelj: Aljaž Žunič