Ekipa OŠ Veržej peta v državi

V sredo 10.4.2019 je bilo v Medvodah državno ekipno prvenstvo v badmintonu. Pravico tekmovanja na državnem finalu so imele samo ekipe katere so se na področnem prvenstvu uvrstile med prve tri. Kot zmagovalci Pomurskega področnega prvenstva so se tekmovanja udeležili tudi učenci naše šole, kateri so igrali v kategoriji nekategoriziranih tekmovalcev. V ekipi OŠ Veržej so  bili: Nuša Senčar, Maša Škrget, Jure Jureš in Nejc Klemenčič. V prvi tekmi so učenci naše šole premagali učence iz OŠ Rudolfa Maistra iz Šentilja, v drugi tekmi so bili boljši od učencev iz OŠ Mengeš. Nato so še premagali učence iz OŠ Krmelj. V četrtfinalu pa so igrali proti učencem iz OŠ Preserje pri Radomljah proti katerim so učenci naše šole izgubili z rezultatom 3:2. Tako so učenci naše šole osvojili peto mesto na državnem prvenstvu v badmintonu.

Objavljeno: 10. april 2019, od: Sašo Hladen

e-pošta: info@os-verzej.si in viz.verzej@guest.arnes.si