Skoči na glavno vsebino

V četrtek 27.9.2018 je bilo v Stročji vasi medobčinsko prvenstvo v malem nogometu za starejše učence. Za našo šolo so igrali: Nino Volkner, Amadej Vršič, Rene Brunec, Nejc Brunec, Niko Osterc, Rok Novak in Jure Jureš. Prvo tekmo so učenci naše šole igrali proti učencem iz OŠ Mala Nedelja in zmagali z rezultatom 1:0 (strelec: Niko Osterc). V drugi tekmi so izgubili proti učencem iz OŠ Križevci z rezultatom 2:3 (strelec: Niko Osterc 2x). V tretji tekmi so igrali proti učencem iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera, rezultat je bil 1:1 (strelec: Nejc Brunec). V zadnji tekmi so premagali učence iz OŠ Stročja vas z rezultatom 3:1 (strelci: Nejc Brunec 2x in Amadej Vršič) Učenci OŠ Veržej so osvojili drugo mesto in se prav tako, kot učenci iz OŠ Križevci uvrstili na področno prvenstvo v malem nogometu.

Dostopnost