Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Drugi na medobčinskem prvenstvu v malem nogometu

V četrtek 27.9.2018 je bilo v Stročji vasi medobčinsko prvenstvo v malem nogometu za starejše učence. Za našo šolo so igrali: Nino Volkner, Amadej Vršič, Rene Brunec, Nejc Brunec, Niko Osterc, Rok Novak in Jure Jureš. Prvo tekmo so učenci naše šole igrali proti učencem iz OŠ Mala Nedelja in zmagali z rezultatom 1:0 (strelec: Niko Osterc). V drugi tekmi so izgubili proti učencem iz OŠ Križevci z rezultatom 2:3 (strelec: Niko Osterc 2x). V tretji tekmi so igrali proti učencem iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera, rezultat je bil 1:1 (strelec: Nejc Brunec). V zadnji tekmi so premagali učence iz OŠ Stročja vas z rezultatom 3:1 (strelci: Nejc Brunec 2x in Amadej Vršič) Učenci OŠ Veržej so osvojili drugo mesto in se prav tako, kot učenci iz OŠ Križevci uvrstili na področno prvenstvo v malem nogometu.

Objavljeno: 27. september 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in viz.verzej@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.