Badminton

V torek 21.11.2017 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v badmintonu – ekipno. Udeležili so se ga tudi učenci iz OŠ Veržej. Ekipo naše šole so sestavljali: Lea Marinič, Tadej Raj, Vito Golinar, Maša Škrget in Nuša Senčar. Učenci naše šole so premagali učence iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera in učence iz OŠ Stročja vas. V finalu pa so z rezultatom 1:3 izgubili z učenci iz OŠ Križevci. Tako je ekipa OŠ Veržej osvojila drugo mesto in se uvrstila na področno prvenstvu.

Objavljeno: 21. november 2017, od: Sašo Hladen