Skoči na glavno vsebino

Obveščamo vas, da bo v šolskem letu 2022/2023 tudi naša šola sodelovala pri Poskusnem preverjanju znanja v 3. razredu kot vzorčna šola. Poskusno preverjanje bo potekalo skladno z rokovnikom in navodili za izvedbo (šifre, določen potek).
Poskusno preverjanje za vzorčne šole bo:

  • iz slovenščine (preizkus traja 45 minut) – 27. marec 2023
  • iz matematike (preizkus traja 45 minut) – 29. marec 2023

Učenci bodo preizkus pisali na določen dan v času pouka, z dosežkom pa bodo seznanjeni pri rednem pouku na enak način kot pri šolskem preverjanju, in sicer predvidoma aprila 2023. Vzorčne šole bodo prejele analizo dosežkov, ki jo bo pripravil Državni izpitni center.
Učenci bodo svoj preizkus lahko odnesli domov. Sodelovanje učenca bo zabeleženo v Obvestilu o sodelovanju pri interesnih in drugih dejavnostih.
Vsem učencem in učenkam želimo veliko uspeha, starše pa prosimo, da otroke spodbudite, da se potrudijo po svojih najboljših močeh.

Razredničarka: Manuela Jaušovec

Dostopnost