Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da je Vlada RS  v sredo, 20. 1. 2021, sprejela  Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, s katerim se začasno prepoveduje zbiranje ljudi v osnovnih šolah, razen za učence od 1. do vključno 3. razreda v Gorenjski, Koroški, Obalno-kraški, Osrednjeslovenski, Podravski, Pomurski, Primorsko-notranjski, Savinjski in Zasavski regiji.

V teh regijah bo od torka, 26. 1. 2021, vzgojno-izobraževalno delo za učence od 1. do vključno 3. razreda potekalo v prostorih šole. Podrobna navodila vam bodo posredovale razredničarke.

Za učence od 4. do 9. razreda bo še naprej potekal pouk na daljavo.

V upanju, da se kmalu v šolo vrnejo vsi učenci, vas lepo pozdravljamo.

Dostopnost