Skoči na glavno vsebino

V četrtek 12.10.2023 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v malem nogometu za starejše učence. Za našo šolo so igrali: Kristijan Rojnik, Jan Švab, Marko Maučec, Samo Hederić, Jan Slana, Nik Osterc in Lukas Rojnik. Prvo tekmo so učenci naše šole igrali proti učencem iz OŠ Razkrižje in zmagali z rezultatom 2:0. V drugi tekmi so igrali proti učencem iz OŠ  Stročja vas, rezultat je bil 1:1. V finalu so učenci naše šole igrali proti učencem iz OŠ Križevci, po rednem delu tekme je bil rezultat 1:1. Zato so zmagovalca odločili streli z šestih metrov, kjer so bili boljši učenci iz OŠ Veržej, zmagali so z rezultatom 4:3. Učenci OŠ Veržej so osvojili prvo mesto in se uvrstili na področno prvenstvo v malem nogometu. Drugo mesto so osvojili učenci iz OŠ Križevci in tretje mesto učenci iz OŠ Ivana Cankarja Ljutomer. Tekmovalo je šest ekip iz šestih različnih šol.

Dostopnost