Skoči na glavno vsebino
Čeprav so mnogi prvošolci bili prepričani, da bodo sami dočakali otvoritev vrtca kot vrteški otroci, so žal prej morali prestopiti šolski prag in postati šolarji. Kljub temu pa se otvoritve niso nič manj veselili, kot njihovi mlajši vrstniki. Danes pa je končno napočil dan, ko so bili prijazno povabljeni, da se malčkom pridružijo pri njihovi igri v čisto novih, svetlih in modernih igralnicah. Prvošolci so si ogledali prav vse igralnice in se v vsaki od njih poigrali z malčki. Največ časa pa so preživeli med najstarejšimi med njimi. Le-ti so jih tudi prijazno pogostili s prigrizki in jim razkazali vse skrite kotičke, kjer so pospravljene najrazličnejše in najzanimivejše igrače. Tako učenci kot tudi malčki so nadvse uživali v skupni igri in čas je minil mnogo prehitro. Za prijazen sprejem en velik hvala vsem vzgojiteljicam, še posebej pa Vzgojiteljicama Nini in Alenki. Prvošolci pravijo, da z veseljem še kdaj pridejo na obisk!
zapisala razredničarka Manuela Jaušovec
Dostopnost