Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Zimska šola v naravi (7. razred) – 1. dan

Staršem sporočamo, da smo prispeli na Areh (CŠOD Planinka). Najprej smo razpakirali stvari, nato so nam razložili pravila bivanja v domu. Sledilo je kosilo in odhod na smučišče. Učitelji so preverili smučarsko znanje in učence razporedili po skupinah. Glede na predznanje smo se učili osnovne drže in zavojev pri smučanju. Ob treh popoldne smo se vrnili v dom. Sledil je počitek in nato večerja. Nato so nam razložili FIS pravila, ki govorijo o primernem vedenju na smučišču. Zatem smo se toplo oblekli in odšli na pohod v bližnjo okolico. Nekaj pred deveto uro, smo se vrnili v dom in se po tuširanju odpravili spat. Utrinke iz prvega dne, si lahko ogledate v spodnjem videu in slikah.


Objavljeno: 12. marec 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.