Zimska šola v naravi (7. razred) – 1. dan

Staršem sporočamo, da smo prispeli na Areh (CŠOD Planinka). Najprej smo razpakirali stvari, nato so nam razložili pravila bivanja v domu. Sledilo je kosilo in odhod na smučišče. Učitelji so preverili smučarsko znanje in učence razporedili po skupinah. Glede na predznanje smo se učili osnovne drže in zavojev pri smučanju. Ob treh popoldne smo se vrnili v dom. Sledil je počitek in nato večerja. Nato so nam razložili FIS pravila, ki govorijo o primernem vedenju na smučišču. Zatem smo se toplo oblekli in odšli na pohod v bližnjo okolico. Nekaj pred deveto uro, smo se vrnili v dom in se po tuširanju odpravili spat. Utrinke iz prvega dne, si lahko ogledate v spodnjem videu in slikah.

Objavljeno: 12. marec 2018, od: Sašo Hladen