Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Zimska šola v naravi (7. razred) – 4. dan

Bujenje kot običajno ob sedmi uri. Opazi se rahla utrujenost, hkrati pa tudi pričakovanja predzadnjega dne zimske šole v naravi. Zajtrk in smučanje. Po prihodu nazaj in kosilu, je nekatere čakalo tekmovanje iz mednarodnega matematičnega kenguruja, drugi pa so se spopadli s plezalno stezo, na kateri so preizkusili moč prstov in spretnost plezanja. Sledile so še zadnje priprave na večerni nastop, čakala jih je namreč skupna prireditev “Pohorje ima talent”, kjer so se predstavile posamezne sobe. Sledila je kratka zabava s plesom, nato pa hitro pakiranje, saj nas jutri čaka odhod domov. Pa lepe sanje zadnjo noč v šoli v naravi!>

 

 

Objavljeno: 15. marec 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in viz.verzej@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.