Zimska šola v naravi (7. razred) – 4. dan

Bujenje kot običajno ob sedmi uri. Opazi se rahla utrujenost, hkrati pa tudi pričakovanja predzadnjega dne zimske šole v naravi. Zajtrk in smučanje. Po prihodu nazaj in kosilu, je nekatere čakalo tekmovanje iz mednarodnega matematičnega kenguruja, drugi pa so se spopadli s plezalno stezo, na kateri so preizkusili moč prstov in spretnost plezanja. Sledile so še zadnje priprave na večerni nastop, čakala jih je namreč skupna prireditev “Pohorje ima talent”, kjer so se predstavile posamezne sobe. Sledila je kratka zabava s plesom, nato pa hitro pakiranje, saj nas jutri čaka odhod domov. Pa lepe sanje zadnjo noč v šoli v naravi!

Objavljeno: 15. marec 2018, od: Sašo Hladen