Zimska šola v naravi (7. razred) – 2. dan

V drugo jutro zimske šole v naravi nas je prebudil lep sonček (in učitelja Tone in Sašo). Danes je bilo na vrsti ocenjevanje sob, zato smo že pred zajtrkom poskrbeli, da so sobe brezhibno urejene. Po zajtrku smo se hitro preoblekli v topla oblačila in se odpeljali na smučišče. Po skupinah smo spet vijugali po smučišču in vmes opravili še malico. Ob 13-ti uri smo zaključili smučanje in se odpeljali nazaj v dom, kjer nas je že čakalo okusno kosilo.  Zatem je bilo za nekatere učence na vrsti tekmovanje iz vesele šole, za druge pa nekoliko podaljšan počitek. Sledile so orientacijske igre v okolici doma. Nato večerja ter socializacijske in družabne igre. Utrujeni smo odšli spat. Jutri nas čaka nov dan!

Objavljeno: 14. marec 2018, od: Sašo Hladen