Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Zimska šola v naravi (7. razred) – 2. dan

V drugo jutro zimske šole v naravi nas je prebudil lep sonček (in učitelja Tone in Sašo). Danes je bilo na vrsti ocenjevanje sob, zato smo že pred zajtrkom poskrbeli, da so sobe brezhibno urejene. Po zajtrku smo se hitro preoblekli v topla oblačila in se odpeljali na smučišče. Po skupinah smo spet vijugali po smučišču in vmes opravili še malico. Ob 13-ti uri smo zaključili smučanje in se odpeljali nazaj v dom, kjer nas je že čakalo okusno kosilo.  Zatem je bilo za nekatere učence na vrsti tekmovanje iz vesele šole, za druge pa nekoliko podaljšan počitek. Sledile so orientacijske igre v okolici doma. Nato večerja ter socializacijske in družabne igre. Utrujeni smo odšli spat. Jutri nas čaka nov dan!


Objavljeno: 14. marec 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.