Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Ženam in pomladi

Ženam in pomladi

V petek, 23. marca 2018, je v Kulturni dvorani Janeza Ferenca potekala že tradicionalna prireditev Ženam in pomladi. Na prireditvi so se predstavili otroci Vrtca Veržej in Osnovne šole Veržej. Z deklamacijami, glasbenimi in plesnimi točkami, so polepšali večer predvsem materam in ženam ter tudi ostalim obiskovalcem.

Ogled fotogalerije -> TUKAJ!

Objavljeno: 29. marec 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.