Tri medalje iz državnega prvenstva v judu za učence osnovnih šol

Učenci OŠ Veržej Diana Šterman, Niko Kuzma in Miha Rudolf so se 1. 6. 2017 udeležili državnega prvenstva v judu za učence osnovnih šol, ki je potekalo na Osnovni Šoli Koper. Tekmovali so vsak v svoji težnostni kategoriji in v konkurenci sedmih, osmih in devetih razredov dosegli lepe rezultate. Diana Šterman je z odličnimi borbami zasedla drugo mesto. Niko Kuzma in Miha Rudolf sta prav tako prikazal dobro pripravljenost in vsak v svoji kategoriji prejela bronasti kolajni. Tako smo od treh tekmovalcev prejeli tri medalje, kar je zelo lep uspeh.

Čestitamo

Objavljeno: 02. junij 2017, od: Anastazij Rudolf