Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Tri medalje iz državnega prvenstva v judu za učence osnovnih šol

Učenci OŠ Veržej Diana Šterman, Niko Kuzma in Miha Rudolf so se 1. 6. 2017 udeležili državnega prvenstva v judu za učence osnovnih šol, ki je potekalo na Osnovni Šoli Koper. Tekmovali so vsak v svoji težnostni kategoriji in v konkurenci sedmih, osmih in devetih razredov dosegli lepe rezultate. Diana Šterman je z odličnimi borbami zasedla drugo mesto. Niko Kuzma in Miha Rudolf sta prav tako prikazal dobro pripravljenost in vsak v svoji kategoriji prejela bronasti kolajni. Tako smo od treh tekmovalcev prejeli tri medalje, kar je zelo lep uspeh.

Čestitamo

Objavljeno: 02. junij 2017, od: Anastazij Rudolf
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.