Tekmovanje iz znanja zgodovine

V torek, 5. 12. 2017, je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine. Tema letošnjega tekmovanje je “Podobe življenja ljudi v predmarčni dobi na Slovenskem”. Tekmovalo je 14 učencev iz 8. a in 9. a razreda. Učenke Lara Svenšek, Tiffany Pilhar, Laura Gregorinčič, Maja Škraban in Diana Šterman so dosegle bronasto priznanje. Lara Svenšek, Tiffany Pilhar in Laura Gregorinčič so se s svojim rezultatom uvrstile na območno tekmovanje, ki bo 1. 2. 2018 na OŠ Cankova.
Čestitam vsem sodelujočim.

Mentor zgodovinskega krožka, Matej Kraner