Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Tekmovanje iz znanja zgodovine

V torek, 5. 12. 2017, je potekalo šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine. Tema letošnjega tekmovanje je “Podobe življenja ljudi v predmarčni dobi na Slovenskem”. Tekmovalo je 14 učencev iz 8. a in 9. a razreda. Učenke Lara Svenšek, Tiffany Pilhar, Laura Gregorinčič, Maja Škraban in Diana Šterman so dosegle bronasto priznanje. Lara Svenšek, Tiffany Pilhar in Laura Gregorinčič so se s svojim rezultatom uvrstile na območno tekmovanje, ki bo 1. 2. 2018 na OŠ Cankova.
Čestitam vsem sodelujočim.

Mentor zgodovinskega krožka, Matej Kraner

Objavljeno: 20. december 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.