Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Tekmovanje iz fizike

Prvi februarski torek je na šoli potekalo tekmovanje iz znanja fizike. Med 8. razredi sta se najbolje odrezala Jure Jureš in Ambrož Prašiček, ki sta si delila prvo mesto. Pri 9. razredih je največ točk dosegel Tadej Raj. Vsi trije so se uvrstili na področno tekmovanje, ki bo potekalo marca v Beltincih. Poleg naštetih pa sta bronasti Stefanovi priznanji osvojila tudi Kristjan Volavc in Blaž Vidovič.

Objavljeno: 15. februar 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.