Tadej in Nejc področna prvaka v badmintonu

V četrtek 25.1.2018 je bilo v Lendavi področno prvenstvo v badmintonu. Po predhodnih kvalifikacijah na medobčinskem prvenstvu so se ga udeležili tudi učenci iz OŠ Veržej. V kategoriji nekategoriziranih starejših dečkov je zmagal Tadej Raj, Jure Jureš je v tej kategoriji osvojil peto mesto. Med starejšimi deklicami je Lea Marinič osvojila drugo mesto. Tudi pri mlajših dečkih je OŠ Veržej imela zmagovalca, to je bil Nejc Klemenčič. Tako sta se Lea Marinič in Tadej Raj uvrstila na državni finale, ki bo meseca marca.

Objavljeno: 31. januar 2018, od: Sašo Hladen