Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Tadej in Nejc področna prvaka v badmintonu

V četrtek 25.1.2018 je bilo v Lendavi področno prvenstvo v badmintonu. Po predhodnih kvalifikacijah na medobčinskem prvenstvu so se ga udeležili tudi učenci iz OŠ Veržej. V kategoriji nekategoriziranih starejših dečkov je zmagal Tadej Raj, Jure Jureš je v tej kategoriji osvojil peto mesto. Med starejšimi deklicami je Lea Marinič osvojila drugo mesto. Tudi pri mlajših dečkih je OŠ Veržej imela zmagovalca, to je bil Nejc Klemenčič. Tako sta se Lea Marinič in Tadej Raj uvrstila na državni finale, ki bo meseca marca.

IMG_2216

Objavljeno: 31. januar 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.