Sprejem pri županu

Sredo, 20. junija, je ob zaključku šolskega leta župan Občine Veržej pripravil sprejem za učence osnovne šole, ki so se v tem šolskem letu izkazali s šolskim uspehom v vseh devetih letih šolanja in z izjemnimi dosežki na najrazličnejših področjih. V letošnjem šolskem letu so to bili Staš Belec, Matjaž Maučec, Samo Hederič, Niko Osterc, Patrik Sunko, Jure Jureš, Katja Poštrak, Niko Kuzma, Tiffany Pilhar, Diana Šterman, Miha Rudolf, Tadej Raj, Lukaš Sendrej, Lea Marinič, Tjaša Vršič, Kasandra Horvat, Danilo Kerec, Sven Merc, Sara Vajs, Filip Škrget, Maša Maučec, Teja Kapun, Žan Lorenčič in Jan Lorenčič.

Objavljeno: 21. junij 2017, od: Sašo Hladen