Športna dneva

Športna zveza Ljutomer je v sredo in četrtek, 25. oziroma 26. januarja, v športni dvorani ŠIC Ljutomer pripravila 4-urni športni dan za učence in učenke od 1. do 9. razreda OŠ Veržej. Sreda je bila namenjena učencem razredne stopnje, v četrtek pa so v športnih dejavnostih uživali učenci predmetne stopnje. Pod strokovnim vodstvom vaditeljev Plesne šole Urška, Judo Prlekije, touch rugby kluba Ljutomer in lokostrelske sekcije TVD Partizan je skupaj nekaj več kot 120 učencev spoznavalo osnovna gibanja in elemente posameznih športnih panog. Za popestritev zimskih dni je šola tudi poskrbela, da so se osnovnošolci zabavali na drsališču na Glavnem trgu v Ljutomeru.

Fotogaleriji si lahko ogledate tukaj:

Objavljeno: 30. januar 2017, od: Sašo Hladen