Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Šolske potrebščine za šolsko leto 2017/18

Učbeniki so izpisani s temnejšo barvo in jih učenci dobijo v šoli, saj si jih izposodijo v Učbeniškem skladu. Vse ostale potrebščine kupijo starši in jih učenci prvi šolski dan prinesejo v šolo.

V spodnjem dokumentu se premaknite na ustrezno stran za želen razred. Za tiskanje odprite dokument tukaj in pritisnite ikono tiskalnika zgoraj, kjer lahko vpišete samo strani, ki jih želite natisniti.


Objavljeno: 01. julij 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.