Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Predstavitev tehniških poklicev na SPTŠ Murska Sobota

V sredo 18. oktobra so se učenci predmetne stopnje OŠ Veržej odpravili na obisk na Srednjo poklicno in tehniško šolo Murska Sobota, kjer so nam predstavili poklice oz. za izobraževanje za poklice za katere se lahko izučimo na njihovi šoli.

 

Objavljeno: 19. oktober 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.