Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Področno tekmovanje v badmintonu

V torek, 24.1.2017, je v telovadnici na Dvojezični osnovni šoli Lendava potekalo področno šolsko tekmovanje v badmintonu za starejše in mlajše učence oziroma učenke. Najboljši trije iz vsakega kategorije občinskega tekmovanja so se uvrstili na prej omenjeno tekmovanje, tako sta našo šolo zastopali Maša Maučec in Lea Marinič. Tekmovalki sta bili razporejeni vsaka v svojo skupino, kjer se je tekmovalo vsak z vsakim, prvi in drugi iz vsake skupine pa so z igro nadaljevali v izločilnih finalnih bojih. Lea je žal s 3. mestom v skupini zaključila svoje nastope, Maša pa je v svoji skupini dosegla 1. mesto. Slednja se je potem v polfinalu brez večjih težav prebila v finale, kjer je tesno z 19:21 izgubila proti učenki iz OŠ Križevci ter kljub temu dosegla odlično 2. mesto, ki vodi do četrtfinalnega državnega tekmovanja v badmintonu v skupini nekategoriziranih učenk. Mentor Jan Filipič čestita obema tekmovalkama za dosežena rezultata. 

Objavljeno: 24. januar 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.