Področno prvenstvo v atletiki

V petek 18. 5. 2018 je bilo v Murski Soboti področno prvenstvo v atletiki. Z naše šole so se na prvenstvo uvrstili: Niko Osterc, Živa Grantaša, David Bajt, Niko Kuzma, Jure Jureš in Jan Draksler. Najboljšo uvrstitev je dosegel Jan Draksler v metu vortexa, saj je z metom čez 55 metrov pri mlajših učencih osvojil drugo mesto. Tretjo mesto sta osvojila Niko Kuzma v suvanju krogle in Jure Jureš v teku na 1000 metrov. Skupni rezultat učencev naše šole je več kot odličen, saj je polovica učencev naše šole osvojila medalje. Tekmovalo je več kot 350 učencev.

Objavljeno: 22. maj 2018, od: Sašo Hladen