Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Področno prvenstvo v atletiki

V petek 18. 5. 2018 je bilo v Murski Soboti področno prvenstvo v atletiki. Z naše šole so se na prvenstvo uvrstili: Niko Osterc, Živa Grantaša, David Bajt, Niko Kuzma, Jure Jureš in Jan Draksler. Najboljšo uvrstitev je dosegel Jan Draksler v metu vortexa, saj je z metom čez 55 metrov pri mlajših učencih osvojil drugo mesto. Tretjo mesto sta osvojila Niko Kuzma v suvanju krogle in Jure Jureš v teku na 1000 metrov. Skupni rezultat učencev naše šole je več kot odličen, saj je polovica učencev naše šole osvojila medalje. Tekmovalo je več kot 350 učencev.

Objavljeno: 22. maj 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.