Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Področni prvaki v mali odbojki

V četrtek 26.4.2018 je bilo v Murski Soboti področno prvenstvo v mali odbojki za učence. Kot medobčinski prvaki so se tekmovanja udeležili tudi učenci naše šole. Igrali so: Nik Legen, Rene Raj, Nejc Klemenčič, Niko Osterc, Lan Legen, Patrik Sunko, Žiga Švab, Aljaž Tušak, Tjan Prelog in Peter Škrlec. V prvi tekmi so učenci naše šole premagali učence iz OŠ Beltinci z rezultatom 2:0. V drugi tekmi so naš nasprotnik bili učenci iz OŠ Radenci, katere so prav tako premagali z rezultatom 2:0. V zadnji tekmi so še premoč naših učencev z rezultatom 2:1 morali priznati učenci iz OŠ Murska Sobota 2. Tako so učenci naše šole osvojili prvo mesto in ponovno dokazali, da se najboljša odbojka pri mlajših učencih v Pomurju igra na OŠ Veržej.

Objavljeno: 03. maj 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.