Področni prvaki v mali odbojki

V četrtek 26.4.2018 je bilo v Murski Soboti področno prvenstvo v mali odbojki za učence. Kot medobčinski prvaki so se tekmovanja udeležili tudi učenci naše šole. Igrali so: Nik Legen, Rene Raj, Nejc Klemenčič, Niko Osterc, Lan Legen, Patrik Sunko, Žiga Švab, Aljaž Tušak, Tjan Prelog in Peter Škrlec. V prvi tekmi so učenci naše šole premagali učence iz OŠ Beltinci z rezultatom 2:0. V drugi tekmi so naš nasprotnik bili učenci iz OŠ Radenci, katere so prav tako premagali z rezultatom 2:0. V zadnji tekmi so še premoč naših učencev z rezultatom 2:1 morali priznati učenci iz OŠ Murska Sobota 2. Tako so učenci naše šole osvojili prvo mesto in ponovno dokazali, da se najboljša odbojka pri mlajših učencih v Pomurju igra na OŠ Veržej.

Objavljeno: 03. maj 2018, od: Sašo Hladen