Področni prvaki v mali odbojki

V Ljutomeru je bilo področno prvenstvo v mali odbojki za učence. Po predhodnih kvalifikacijah so se na prvenstvo uvrstili učenci iz OŠ Radenci, OŠ Beltinci in OŠ Veržej. Za ekipo OŠ Veržej so igrali: Jure Jureš, Nik Legen, Rene Raj, Nejc Klemenčič, Rene Brunec, Timi Prelog, Niko Osterc, Aljaž Stajnko, Matic Kegelj in Peter Škrlec. Prvo tekmo so učenci iz OŠ Veržej igrali proti učencem iz OŠ Radenci, ter zmagali z rezultatom 2:0. Za prvo mesto so učenci iz OŠ Veržej igrali proti učencem iz OŠ Beltinci. Po zelo dobri igri obeh ekip in napetem boju so učenci OŠ Veržej prvi set zmagali z rezultatom 25:22, v drugem pa 25:15. S končnim rezultatom 2:0 so se zaslužene zmage veselili učenci iz OŠ Veržej. Tekmovanje v mali odbojki se konča na področnem nivoju, kar pomeni da so se učenci OŠ Veržej uvrstili med osem najboljših ekip v državi.

Objavljeno: 23. maj 2017, od: Sašo Hladen