Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Področni prvaki v mali odbojki

Področni prvaki v mali odbojki

V Ljutomeru je bilo področno prvenstvo v mali odbojki za učence. Po predhodnih kvalifikacijah so se na prvenstvo uvrstili učenci iz OŠ Radenci, OŠ Beltinci in OŠ Veržej. Za ekipo OŠ Veržej so igrali: Jure Jureš, Nik Legen, Rene Raj, Nejc Klemenčič, Rene Brunec, Timi Prelog, Niko Osterc, Aljaž Stajnko, Matic Kegelj in Peter Škrlec. Prvo tekmo so učenci iz OŠ Veržej igrali proti učencem iz OŠ Radenci, ter zmagali z rezultatom 2:0. Za prvo mesto so učenci iz OŠ Veržej igrali proti učencem iz OŠ Beltinci. Po zelo dobri igri obeh ekip in napetem boju so učenci OŠ Veržej prvi set zmagali z rezultatom 25:22, v drugem pa 25:15. S končnim rezultatom 2:0 so se zaslužene zmage veselili učenci iz OŠ Veržej. Tekmovanje v mali odbojki se konča na področnem nivoju, kar pomeni da so se učenci OŠ Veržej uvrstili med osem najboljših ekip v državi.

Objavljeno: 23. maj 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.