Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Niko Kuzma drugi v državi

nikoV torek 12.6.2018 je bilo v Mariboru državno šolsko prvenstvo v judu. Z naše šole se ga je udeležil Niko Kuzma. Niko je tekmoval v kategoriji 81+kg. Imel je tri borbe. Dvakrat je zmagal, enkrat pa žal izgubil. Tako je Niko osvojil drugo mesto na državnem šolskem prvenstvo v judu.

 

Objavljeno: 13. junij 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in viz.verzej@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.