Niko in Jure zmagala na krosu

V četrtek 12.10.2017 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v krosu. Udeležili so se ga tudi učenci iz OŠ Veržej. Zmagala sta Niko Osterc in Jure Jureš, Niko v kategoriji petih razredov in Jure v kategoriji osmih razredov. Drugo mesto so osvojili: Nuša Senčar v kategoriji sedmih razredov, Katja Poštrak med osmimi razredi in Diana Šterman v kategoriji devetih razredov. Tretje mesto je osvojila Brina Mernik v kategoriji šestih razredov in Nik Osterc v kategoriji prvih razredov. Tekmovalo je več kot dvesto tekačic in tekačev iz sedmih različnih šol.

Medobčinski kros - OŠ Veržej

Objavljeno: 12. oktober 2017, od: Sašo Hladen