Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Niko in Jure zmagala na krosu

V četrtek 12.10.2017 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v krosu. Udeležili so se ga tudi učenci iz OŠ Veržej. Zmagala sta Niko Osterc in Jure Jureš, Niko v kategoriji petih razredov in Jure v kategoriji osmih razredov. Drugo mesto so osvojili: Nuša Senčar v kategoriji sedmih razredov, Katja Poštrak med osmimi razredi in Diana Šterman v kategoriji devetih razredov. Tretje mesto je osvojila Brina Mernik v kategoriji šestih razredov in Nik Osterc v kategoriji prvih razredov. Tekmovalo je več kot dvesto tekačic in tekačev iz sedmih različnih šol.

Medobčinski kros - OŠ Veržej

Objavljeno: 12. oktober 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.