Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Mini odbojka

V četrtek 5. 4. 2018 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v mini odbojki za dečke. Za našo šolo so igrali: Niko Osterc, Lan Legen, Tjan Prelog, David Gregorinčič, Lan Svenšek, Jakob Klemenčič in Mark Kegelj. V prvi tekmi so učenci naše šole igrali proti učencem iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera, ter zmagali z rezultatom 2:1. V drugi tekmi so učenci naše šole igrali proti učencem iz OŠ Cezanjevci in  prav tako zmagali z rezultatom 2:1. V finalu so učenci iz OŠ Stročja vas premagali naše učence z rezultatom 2:1. Tako so učenci naše šole osvojili drugo mesto.

IMG_2507

Objavljeno: 05. april 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in viz.verzej@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.