Mini odbojka

V četrtek 5. 4. 2018 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v mini odbojki za dečke. Za našo šolo so igrali: Niko Osterc, Lan Legen, Tjan Prelog, David Gregorinčič, Lan Svenšek, Jakob Klemenčič in Mark Kegelj. V prvi tekmi so učenci naše šole igrali proti učencem iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera, ter zmagali z rezultatom 2:1. V drugi tekmi so učenci naše šole igrali proti učencem iz OŠ Cezanjevci in  prav tako zmagali z rezultatom 2:1. V finalu so učenci iz OŠ Stročja vas premagali naše učence z rezultatom 2:1. Tako so učenci naše šole osvojili drugo mesto.

Objavljeno: 05. april 2018, od: Sašo Hladen