Miha Rudolf področni prvak v plavanju

V petek, 7.4.2017, je bilo v Radencih področno prvenstvo v plavanju. V kategoriji nekategoriziranih plavalcev so nastopili tudi učenci OŠ Veržej. Veliko presenečenje nam je pripravil Miha Rudolf, kateri je v kategoriji devetih razredov v plavanju na 50 metrov prosto z rezultatom 32.34 sekunde zmagal in tako postal osnovnošolski pomurski prvak. Tudi Nejc Klemenčič je odlično plaval, ter v kategoriji šestih razredov in mlajši z rezultatom 45.15 sekunde na 50 metrov prosto osvojil drugo mesto. Zelo malo, pa je zmanjkalo Lari Svenšek za uvrstitev na zmagovalni oder, Lara je 50 metrov prosto preplavala v času 41.1 sekunde in v kategoriji devetih razredov osvojila četrto mesto. Vsi omenjeni rezultati še imajo toliko večjo vrednost, saj je tekmovalo več kot sedemdeset učencev.

Objavljeno: 14. april 2017, od: Sašo Hladen