Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Miha Rudolf področni prvak v plavanju

V petek, 7.4.2017, je bilo v Radencih področno prvenstvo v plavanju. V kategoriji nekategoriziranih plavalcev so nastopili tudi učenci OŠ Veržej. Veliko presenečenje nam je pripravil Miha Rudolf, kateri je v kategoriji devetih razredov v plavanju na 50 metrov prosto z rezultatom 32.34 sekunde zmagal in tako postal osnovnošolski pomurski prvak. Tudi Nejc Klemenčič je odlično plaval, ter v kategoriji šestih razredov in mlajši z rezultatom 45.15 sekunde na 50 metrov prosto osvojil drugo mesto. Zelo malo, pa je zmanjkalo Lari Svenšek za uvrstitev na zmagovalni oder, Lara je 50 metrov prosto preplavala v času 41.1 sekunde in v kategoriji devetih razredov osvojila četrto mesto. Vsi omenjeni rezultati še imajo toliko večjo vrednost, saj je tekmovalo več kot sedemdeset učencev.

Objavljeno: 14. april 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.