Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Medobčinsko tekmovanje v mali odbojki

Na OŠ Ivana Cankarja je v četrtek, 26.1.2017, potekalo mdobčinsko šolsko tekmovanje v mali odbojki. Nastopile so štiri ekipe iz osnovne šole Veržej, Ljutomer, Križevci in Stročja vas. Ekipe so igrale po igralnem sistemu “vsak z vsakim”, zmagala pa je ekipa, ki prva dobi dva seta. Učenci iz OŠ Veržej so v prvi tekmi tesno, toda pogumno in odločno, premagali OŠ Križevci z 2:1, v drugi tekmi z 2:1 premagali OŠ Ljutomer, v tretji, zadnji, tekmi pa brez izgubljenega seta še premagali OŠ Stročjo vas. S tremi zmagami so si zagotovili končno 1. mesto in si s tem zagotovili nastop na področnem tekmovanju. Barve OŠ Veržeja so zastopali: Rene Raj, Nejc Klemenčič, Timotej Prelog, Tian Prelog, Nik Legen, Lan Legen, Matic Kegelj, Patrik Sunko in Aljaž Stajnko. Mentor Jan Filipič je bil z igro, ki je na trenutke nihala, zadovoljen in učencem čestita za odličen rezultat.

Objavljeno: 26. januar 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.