Medobčinsko tekmovanje v mali odbojki

Na OŠ Ivana Cankarja je v četrtek, 26.1.2017, potekalo mdobčinsko šolsko tekmovanje v mali odbojki. Nastopile so štiri ekipe iz osnovne šole Veržej, Ljutomer, Križevci in Stročja vas. Ekipe so igrale po igralnem sistemu “vsak z vsakim”, zmagala pa je ekipa, ki prva dobi dva seta. Učenci iz OŠ Veržej so v prvi tekmi tesno, toda pogumno in odločno, premagali OŠ Križevci z 2:1, v drugi tekmi z 2:1 premagali OŠ Ljutomer, v tretji, zadnji, tekmi pa brez izgubljenega seta še premagali OŠ Stročjo vas. S tremi zmagami so si zagotovili končno 1. mesto in si s tem zagotovili nastop na področnem tekmovanju. Barve OŠ Veržeja so zastopali: Rene Raj, Nejc Klemenčič, Timotej Prelog, Tian Prelog, Nik Legen, Lan Legen, Matic Kegelj, Patrik Sunko in Aljaž Stajnko. Mentor Jan Filipič je bil z igro, ki je na trenutke nihala, zadovoljen in učencem čestita za odličen rezultat.

Objavljeno: 26. januar 2017, od: Sašo Hladen

e-pošta: os-verzej.ms@guest.arnes.si

Sašo Hladen in Kristjan Gomboc (vizualizacija.net).