Medobčinski prvaki v odbojki na mivki

V sredo 30.5.2018 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo za dekleta in fante v odbojki na mivki. Za našo šolo so igrali: Tamara Svatina, Nuša Senčar, Maša Škrget, Jure Jureš, Nik Legen, Rene Brunec in Timotej Prelog. Dekleta so osvojila četrto mesto. Fantje pa so brez izgubljenega seta zmagali, v finalu so s 15:10 premagali še učence iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera, ter se kot zmagovalci medobčinskega prvenstva uvrstili na področno prvenstvo. Na medobčinskem prvenstvu je tekmovalo dvanajst ekip.

Objavljeno: 31. maj 2018, od: Sašo Hladen