Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Medobčinski prvaki v odbojki na mivki

V sredo 30.5.2018 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo za dekleta in fante v odbojki na mivki. Za našo šolo so igrali: Tamara Svatina, Nuša Senčar, Maša Škrget, Jure Jureš, Nik Legen, Rene Brunec in Timotej Prelog. Dekleta so osvojila četrto mesto. Fantje pa so brez izgubljenega seta zmagali, v finalu so s 15:10 premagali še učence iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera, ter se kot zmagovalci medobčinskega prvenstva uvrstili na področno prvenstvo. Na medobčinskem prvenstvu je tekmovalo dvanajst ekip.

Objavljeno: 31. maj 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in viz.verzej@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.