Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Medobčinski prvaki v mini nogometu

V torek 24.4.2018 je bilo v Stročji vasi medobčinsko prvenstvo za učence v mini nogometu. Za našo šolo so igrali: Niko Osterc, Lan Legen, Mark Kegelj, Jakob Klemenčič in Nino Vršič. Učenci naše šole so prvo tekmo igrali 0:0, z učenci iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera. V drugi tekmi so premagali učence iz Male Nedelje z rezultatom 1:0. V tretji tekmi so prav tako zmagali z rezultatom 1:0 proti učencem iz Stročje vasi. V zadnji tekmi so z rezultatom 2:0 premagali učence iz Cezanjevcev. Najboljša strelca naše šole sta bila Niko Osterc (2 gola) in Lan Legen (2 gola). Tako so učenci naše šole brez prejetega gola na medobčinskem prvenstvu osvojili prvo mesto.

 

Objavljeno: 26. april 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.