Medobčinski prvaki v mini nogometu

V sredo 19.4.2017 je bilo v Stročji vasi medobčinsko prvenstvo v mini nogometu. Za našo šolo so tekmovali: Niko Osterc, Žiga Švab, Patrik Sunko in Lan Legen. V prvi tekmi so učenci naše šole premagali učence iz osnovne šole Cezanjevci z rezultatom 1:0. Drugo tekmo so igrali proti učencem iz osnovne šole Cven in zmagali z rezultatom 2:0. Tretjo tekmo so igrali proti učencem iz osnovne šole Razkrižje, ter zmagali z rezultatom 3:0. Zadnjo tekmo pa so igrali proti domačinom, učencem iz osnovne šole Stročja vas in zmagali z rezultatom 2:1. Učenci osnovne šole Veržej so s štirimi zmagami prepričljivo osvojili prvo mesto in postali medobčinski prvaki v mini nogometu.

Objavljeno: 19. april 2017, od: Sašo Hladen