Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Medobčinski prvaki v mini nogometu

V sredo 19.4.2017 je bilo v Stročji vasi medobčinsko prvenstvo v mini nogometu. Za našo šolo so tekmovali: Niko Osterc, Žiga Švab, Patrik Sunko in Lan Legen. V prvi tekmi so učenci naše šole premagali učence iz osnovne šole Cezanjevci z rezultatom 1:0. Drugo tekmo so igrali proti učencem iz osnovne šole Cven in zmagali z rezultatom 2:0. Tretjo tekmo so igrali proti učencem iz osnovne šole Razkrižje, ter zmagali z rezultatom 3:0. Zadnjo tekmo pa so igrali proti domačinom, učencem iz osnovne šole Stročja vas in zmagali z rezultatom 2:1. Učenci osnovne šole Veržej so s štirimi zmagami prepričljivo osvojili prvo mesto in postali medobčinski prvaki v mini nogometu.

Objavljeno: 19. april 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.