Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Medobčinski prvaki v mali odbojki

V sredo 24.1.2018 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v mali odbojki za mlajše učence. Za našo šolo so igrali: Nik Legen, Rene Raj, Niko Osterc, Patrik Sunko, Tjan Prelog, Peter Škrlec, Lan Legen, Žiga Švab in Aljaž Stajnko  Učenci naše šole so v prvi tekmi premagali učence iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera z rezultatom 2:0. V drugi tekmi so naš nasprotnik bili učenci iz OŠ Cezanjevci, katere so prav tako premagali z rezultatom 2:1. V finalu pa so igrali proti učencem iz OŠ Stročja vas, ter jih po napeti končnici premagali z rezultatom 2:1 in tako postali medobčinski prvaki, ter se uvrstili na področno prvenstvo.

IMG_2194

Objavljeno: 31. januar 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.