Medobčinski prvaki v malem nogometu

V četrtek, 14.3.2019, je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v malem nogometu za mlajše učence. Udeležili so se ga tudi učenci naše šole. Za našo šolo so igrali: Patrik Sunko, Niko Osterc, Žiga Švab, Lan Legen, Aljoša Volavc, Štefan Šarkezi, Mark Kegelj in Jan Švab. Prvi naš nasprotnik so bili učenci iz OŠ Križevci, tekma se je končala z rezultatom 0:0. V drugi tekmi so učenci naše šole premagali učence iz OŠ Razkrižje z rezultatom 1:0 (strelec: Niko Osterc). V polfinalu so naš nasprotnik bili učenci iz Stročje vasi. Redni del tekme se je končal z rezultatom 0:0, po izvajanju kazenskih strelov pa so zmagali učenci iz OŠ Veržej z rezultatom 3:2 (strelci: Štefan Šarkezi, Žiga Švab in Niko Osterc). V finalu so naš nasprotnik bili do takrat še ne premagani učenci iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera. Po borbeni in disciplinirani igri so učenci naše šole zmagali z rezultatom 2:0 (strelec: Štefan Šarkezi 2x ). Tako so učenci iz OŠ Veržej osvojili prvo mesto na medobčinskem prvenstvu in se uvrstili na področno prvenstvo v Mursko Soboto. Tekmovalo je šest ekip iz šestih različnih šol.

Objavljeno: 21. marec 2019, od: Sašo Hladen

e-pošta: info@os-verzej.si in viz.verzej@guest.arnes.si