Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Maša in Nejc medobčinska prvaka v atletiki

V četrtek 4.5.2017 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v atletiki. Za našo šolo so tekmovali: Maša Maučec, Lea Marinič, Diana Šterman, Katja Poštrak, Miha Rudolf in Nejc Brunec. V kategoriji mlajših učencev je Nejc Brunec v teku na 300 metrov osvojil prvo mesto. Jure Jureš je v isti kategoriji, prav tako v teku na 300 metrov osvojil drugo mesto. Katja Poštrak je v kategoriji mlajših učenk v teku na 60 metrov osvojila drugo mesto. V skoku v višino med starejšimi učenkami je Maša Maučec zmagala, Lea Marinič pa je osvojila peto mesto. V teku na 1000 metrov je Diana Šterman osvojila drugo mesto. Miha Rudolf pa je v teku na 60 metrov v kategoriji starejših učencev osvojil tretje mesto. Prvo in drugo uvrščeni učenci na medobčinskem prvenstvu so se uvrstili na področno prvenstvo v Mursko Soboto.

20170504_213700

Objavljeno: 05. maj 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.