Maša in Nejc medobčinska prvaka v atletiki

V četrtek 4.5.2017 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v atletiki. Za našo šolo so tekmovali: Maša Maučec, Lea Marinič, Diana Šterman, Katja Poštrak, Miha Rudolf in Nejc Brunec. V kategoriji mlajših učencev je Nejc Brunec v teku na 300 metrov osvojil prvo mesto. Jure Jureš je v isti kategoriji, prav tako v teku na 300 metrov osvojil drugo mesto. Katja Poštrak je v kategoriji mlajših učenk v teku na 60 metrov osvojila drugo mesto. V skoku v višino med starejšimi učenkami je Maša Maučec zmagala, Lea Marinič pa je osvojila peto mesto. V teku na 1000 metrov je Diana Šterman osvojila drugo mesto. Miha Rudolf pa je v teku na 60 metrov v kategoriji starejših učencev osvojil tretje mesto. Prvo in drugo uvrščeni učenci na medobčinskem prvenstvu so se uvrstili na področno prvenstvo v Mursko Soboto.

20170504_213700

Objavljeno: 05. maj 2017, od: Sašo Hladen