Mali nogomet

V četrtek 29.3.2018 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo za mlajše učence v malem nogometu. Za našo šolo so igrali: Žiga Švab, Rene Raj, Niko Osterc, Patrik Sunko, Štefan Šarkezi, Nik Legen in Domen Juras. Učenci naše šole so v prvi tekmi premagali učence iz OŠ Križevci z rezultatom 1:0. V drugi tekmi so morali priznati premoč proti učencem iz OŠ I.C. iz Ljutomera z rezultatom 1:0. V polfinalu so naš nasprotnik bili učenci iz OŠ Razkrižje. Rezultat v korist učencev iz OŠ Veržej je bil 6:0. V finalu so naš nasprotnik bili spet učenci iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera. V finalu so učenci naše šole izgubili z rezultatom 1:2 in tako osvojili drugo mesto, ter se uvrstili na področno tekmovanje. Na medobčinskem prvenstvu je tekmovalo šest ekip iz šestih osnovnih šol.

image (2)

Objavljeno: 04. april 2018, od: Sašo Hladen