Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Mali nogomet

V četrtek 29.3.2018 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo za mlajše učence v malem nogometu. Za našo šolo so igrali: Žiga Švab, Rene Raj, Niko Osterc, Patrik Sunko, Štefan Šarkezi, Nik Legen in Domen Juras. Učenci naše šole so v prvi tekmi premagali učence iz OŠ Križevci z rezultatom 1:0. V drugi tekmi so morali priznati premoč proti učencem iz OŠ I.C. iz Ljutomera z rezultatom 1:0. V polfinalu so naš nasprotnik bili učenci iz OŠ Razkrižje. Rezultat v korist učencev iz OŠ Veržej je bil 6:0. V finalu so naš nasprotnik bili spet učenci iz OŠ Ivana Cankarja iz Ljutomera. V finalu so učenci naše šole izgubili z rezultatom 1:2 in tako osvojili drugo mesto, ter se uvrstili na področno tekmovanje. Na medobčinskem prvenstvu je tekmovalo šest ekip iz šestih osnovnih šol.

image (2)

Objavljeno: 04. april 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in viz.verzej@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.