Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Mali nogomet

V torek 26.9.2017 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v malem nogometu za starejše učence. Za našo šolo so igrali: Vito Golinar, Tadej Raj, Miha Rudolf, Tjan Novak, Rene Brunec, Matic Kegelj in Nejc Brunec. Prvo tekmo so učenci naše šole igrali proti učencem iz OŠ Mala Nedelja in zmagali z rezultatom 2:0. V drugi tekmi so premagali učence iz OŠ Stročja vas z rezultatom 3:1. Tako so postali zmagovalci skupine B. V finalu pa so učencem naše šole nasproti stali zmagovalci skupine A, to so bili učenci iz OŠ Križevci. Rezultat finala med učenci OŠ Križevci in učenci OŠ Veržej je bil 1:0. Učenci OŠ Veržej so osvojili drugo mesto in se prav tako, kot učenci iz OŠ Križevci uvrstili na področno prvenstvo v malem nogometu. Na medobčinskem prvenstvu je sodelovalo šest šol.

Objavljeno: 26. september 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.