Mali nogomet

V torek 26.9.2017 je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v malem nogometu za starejše učence. Za našo šolo so igrali: Vito Golinar, Tadej Raj, Miha Rudolf, Tjan Novak, Rene Brunec, Matic Kegelj in Nejc Brunec. Prvo tekmo so učenci naše šole igrali proti učencem iz OŠ Mala Nedelja in zmagali z rezultatom 2:0. V drugi tekmi so premagali učence iz OŠ Stročja vas z rezultatom 3:1. Tako so postali zmagovalci skupine B. V finalu pa so učencem naše šole nasproti stali zmagovalci skupine A, to so bili učenci iz OŠ Križevci. Rezultat finala med učenci OŠ Križevci in učenci OŠ Veržej je bil 1:0. Učenci OŠ Veržej so osvojili drugo mesto in se prav tako, kot učenci iz OŠ Križevci uvrstili na področno prvenstvo v malem nogometu. Na medobčinskem prvenstvu je sodelovalo šest šol.

Objavljeno: 26. september 2017, od: Sašo Hladen