Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Jure Jureš tretji na področnem prvenstvu v atletiki

V mesecu maju je bilo v Murski Soboti področno prvenstvo v atletiki. Na prvenstvo so se z naše šole uvrstili: Nejc Brunec, Jure Jureš, Diana Šterman, Maša Maučec, Katja Poštrak in Tjan Novak. Jure Jureš je bil edini učenec naše šole, kateremu se je uspelo uvrstiti na zmagovalne stopničke in to v teku n 300 metrov, kjer je osvojil tretje mesto.

Objavljeno: 23. maj 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.