Hura za lutke

V Odrancih je bilo v torek, 21. marca 2017, območno srečanje lutkovnih skupin Hura za lutke, na katerem so se  predstavile lutkovne skupine  Lendave in Ljutomera.

Srečanja so se udeležili tudi učenci lutkovnega krožka OŠ Veržej, pod mentorstvom učiteljice Cvetke Puhar. Spremljali so nas mali glasbeniki z orffovimi instrumenti pod mentorstvom Ksenije Seršen.

Predstavili smo se z lutkovno igrico Vse si delimo. Z lutkami in na instrumentih so sodelovali vsi učenci prvega razreda.

Strokovna spremljevalka srečanja je bila gospa Katarina Klančnik Kocutar.

Mentorica: Cvetka Puhar

Objavljeno: 21. marec 2017, od: Sašo Hladen