Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Ekipa OŠ Veržej druga v državi

V sredo 10.4.2018 je bilo v Medvodah državno ekipno prvenstvo v badmintonu. Udeležili so se ga tudi učenci naše šole, kateri so igrali v kategoriji nekategoriziranih tekmovalcev. V ekipi OŠ Veržej so bili: Vito Golinar, Lea Marinič, Tadej Raj, Nuša Senčar, Maša Škrget in Jure Jureš. V skupinskem delu so učenci naše šole premagali učence iz OŠ Preserje, ter učence iz OŠ Kozje, oboje z rezultatom 4:1. Tudi v polfinalu so učenci naše šole igrali odlično in po razburljivi končnici premagali učence iz OŠ Kungota z rezultatom 3:2. V finalu državnega ekipnega prvenstva so naš nasprotnik bili učenci iz OŠ Dr. Jožeta Pučnika iz Črešnjevec, kateri so nas premagali z rezultatom 3:1. Potrebno je omeniti, da so vsi učenci naše šole imeli zelo visoko dnevno formo, še posebej Vito Golinar, kateri je med drugim premagal tudi drugo uvrščenega tekmovalca s državnega posamičnega prvenstva v letošnjem letu. Tako so učenci iz OŠ Veržej osvojili odlično drugo mesto na državnem ekipnem prvenstvu badmintonu.

badminton

Objavljeno: 11. april 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in viz.verzej@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.