Ekipa OŠ Veržej druga v državi

V sredo 10.4.2018 je bilo v Medvodah državno ekipno prvenstvo v badmintonu. Udeležili so se ga tudi učenci naše šole, kateri so igrali v kategoriji nekategoriziranih tekmovalcev. V ekipi OŠ Veržej so bili: Vito Golinar, Lea Marinič, Tadej Raj, Nuša Senčar, Maša Škrget in Jure Jureš. V skupinskem delu so učenci naše šole premagali učence iz OŠ Preserje, ter učence iz OŠ Kozje, oboje z rezultatom 4:1. Tudi v polfinalu so učenci naše šole igrali odlično in po razburljivi končnici premagali učence iz OŠ Kungota z rezultatom 3:2. V finalu državnega ekipnega prvenstva so naš nasprotnik bili učenci iz OŠ Dr. Jožeta Pučnika iz Črešnjevec, kateri so nas premagali z rezultatom 3:1. Potrebno je omeniti, da so vsi učenci naše šole imeli zelo visoko dnevno formo, še posebej Vito Golinar, kateri je med drugim premagal tudi drugo uvrščenega tekmovalca s državnega posamičnega prvenstva v letošnjem letu. Tako so učenci iz OŠ Veržej osvojili odlično drugo mesto na državnem ekipnem prvenstvu badmintonu.

badminton

Objavljeno: 11. april 2018, od: Sašo Hladen