Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Državno tekmovanje “Kaj veš o prometu?”

V soboto 26. maja 2018 je v Ljubljani potekalo državno tekmovanje »Kaj veš o prometu«, ki ga je gostila Osnovna šola Majde Vrhovnik. Udeležil se ga je tudi Niko Kuzma, ki je predhodno zmagal na medobčinskem tekmovanju v Cezanjevcih. Tekmovalci so se tako pomerili v treh disciplinah; in sicer v preverjanju teoretičnega znanja, ocenjevalne vožnje na prometnih površinah in pa spretnostne vožnje na poligonu. Niko se je v vseh treh disciplinah odlično znašel in izmed več kot 50-ih tekmovalcev iz vse države dosegel petnajsto mesto. Dosegel pa je najboljšo uvrstitev izmed vseh pomurskih tekmovalcev. Tekmovalci in obiskovalci tekmovanja, ki se je odvijala na Kongresnem trgu v Ljubljani so se med drugim lahko preizkusili v »zaletavčku« – simulatorju prometnih nesreč in pa avtomobilu, ki simulira prevračanje avtomobila med prometno nesrečo. Tekmovalci so prejeli tudi praktične nagrade, kot so kolesarska čelada, majica in odsevnike.

Objavljeno: 29. maj 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.