Državno prvenstvo v krosu

V četrtek 19.4.2018 je bilo v Mariboru državno prvenstvo v krosu za osnovne in srednje šole. Z naše šole so se na državno prvenstvo v krosu uvrstili: Nik Osterc, Niko Osterc, Brina Mernik, Jure Jureš in Katja Poštrak. Vsi tekmovalci naše šole so se potrudili po svojih najboljših močeh in uspešno pritekli v cilj. Najvišje mesto pa je dosegel Niko Osterc, ki je v kategoriji petih razredov, na razdalji 1000 metrov osvojil dvanajsto mesto. Na krosu je tekmovalo več kot tisoč dvesto tekmovalcev.

Objavljeno: 24. april 2018, od: Sašo Hladen