Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Državno prvenstvo v krosu

V četrtek 19.4.2018 je bilo v Mariboru državno prvenstvo v krosu za osnovne in srednje šole. Z naše šole so se na državno prvenstvo v krosu uvrstili: Nik Osterc, Niko Osterc, Brina Mernik, Jure Jureš in Katja Poštrak. Vsi tekmovalci naše šole so se potrudili po svojih najboljših močeh in uspešno pritekli v cilj. Najvišje mesto pa je dosegel Niko Osterc, ki je v kategoriji petih razredov, na razdalji 1000 metrov osvojil dvanajsto mesto. Na krosu je tekmovalo več kot tisoč dvesto tekmovalcev.

Objavljeno: 24. april 2018, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in viz.verzej@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.