Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

Ekipa badmintona peta v državi

V torek 18.4.2017 je bilo v Medvodah državno ekipno prvenstvo v badmintonu. Pravico nastopa so imele ekipe, katere so se na področnem prvenstvo uvrstile na prva tri mesta. Učenci OŠ Veržej so na državnem prvenstvu tekmovali, kot zmagovalci pomurskega prvenstva. Za našo šolo so igrali: Maša Maučec, Lea Marinič, Tadej Raj in Jan Lorenčič. Po odigranih treh tekmah v skupinskem delu, so se učenci naše šole uvrstili v četrtfinale, kjer so v napetih dvobojih z rezultatom 3:2 izgubili proti učencem iz osnovne šole Rudolfa Maistra . Tako so učenci naše šole osvojili končno peto mesto v državi.


Objavljeno: 21. april 2017, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in os-verzej.ms@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.