Ekipa badmintona peta v državi

V torek 18.4.2017 je bilo v Medvodah državno ekipno prvenstvo v badmintonu. Pravico nastopa so imele ekipe, katere so se na področnem prvenstvo uvrstile na prva tri mesta. Učenci OŠ Veržej so na državnem prvenstvu tekmovali, kot zmagovalci pomurskega prvenstva. Za našo šolo so igrali: Maša Maučec, Lea Marinič, Tadej Raj in Jan Lorenčič. Po odigranih treh tekmah v skupinskem delu, so se učenci naše šole uvrstili v četrtfinale, kjer so v napetih dvobojih z rezultatom 3:2 izgubili proti učencem iz osnovne šole Rudolfa Maistra . Tako so učenci naše šole osvojili končno peto mesto v državi.

Objavljeno: 21. april 2017, od: Sašo Hladen